Вторник, 20.11.2018, 00:49
Главная Регистрация Вход
Вводить законы, противоречащие законам природы, - значит порождать преступления, чтобы потом их наказывать. Томас Джефферсон*****Убийство - всегда промах. Никогда не следует делать того, о чем нельзя поболтать с людьми после обеда. Оскар Уайльд*****Самое большое преступление - это безнаказанность. Дж. Б. Шоу*****Кто хочет разбогатеть в течение дня, будет повешен в течение года. Леонардо да Винчи*****Кто, имея возможность предупредить преступление, не делает этого, тот ему способствует. Луций Анней Сенека (младший)*****Доказано, что лишение жизни в наказание за убийство не только не прекращает подобного рода преступлений, но даже и не уменьшает таковых. Мирза Фатали Ахундов*****Всякий раз, когда недостает названия для преступления, предъявляем обвинение в мошенничестве. Ульпиан*****Не следует, наказывая, упиваться этим как местью, а наказав - раскаиваться; первое по зверски, второе - по-женски. Плутарх
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Наш опрос
Обосновано ли на Ваш взгляд введение института специальной конфискации в УК Украины?
Всего ответов: 49
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
 
Главная » 2014 » Март » 24 » Внимание!!!!
09:47
Внимание!!!!

      29 квітня 2014 року кафедра кримінального права факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства, науково-дослідна лабораторія кримінально-правових та кримінолого-соціологічних досліджень Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка спільно з Луганським місцевим осередком Всеукраїнської громадської організації «Асоціація кримінального права» організовують проведення Всеукраїнського круглого столу на тему «Кримінально-правова протидія злочинам у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, у контексті реформування антикорупційного законодавства» за участю провідних дослідників зазначеної теми та представників право­застосовних органів.  

      Робота круглого столу розпочнеться 29 квітня 2014 року об 11 год. 00 хв. у залі засідань вченої ради на четвертому поверсі адміністративної будівлі ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка за адресою: Україна, м. Луганськ, сел. Ювілейне, вул. Генерала Дідоренка, 4. 
      Реєстрація учасників з 10 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв.  
      Заявку на участь у круглому столі (із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, наукового ступеня, вченого звання, посади, місця роботи, контактних телефонів тощо) просимо подати за електронною адресою (zelenovg@mail.ru) до 20 квітня 2014 року. До цієї ж дати варто надіслати текст доповіді обсягом до 5 сторінок (у форматі «doc» або «rtf» текстового редактора MicrosoftWord, шрифт TimesNewRoman, кегль 14, міжрядковий інтервал – 1,5, поля: верхнє, нижнє – 1,5 см, праве – 3 см; ліве – 1,5 см, після тексту – перелік використаних джерел в алфавітному порядку з дотриманням чинних вимог щодо бібліографічного оформлення). 
      Витрати на участь у круглому столі – за рахунок її учасників. 
      Просимо повідомити про потребу бронювання місця в готелях м. Луганська (не пізніше, ніж за 10 днів до початку круглого столу) та про час прибуття до м. Луганська (не пізніше, ніж за 3 дні до прибуття).
      Додаткову інформацію щодо організації та проведення круглого столу можна отримати за телефоном +380952287800 (координатор заходу – доцент кафедри кримінального права, кандидат юридичних наук, доцент Зеленов Геннадій Михайлович).
      Зразки оформлення заявки та доповіді додаються.
 
   
Просмотров: 257 | Добавил: starui
Copyright Danila © 2018
Поиск
Календарь
«  Март 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив записей
Друзья сайта
  • ЛГУВД им. Э.А. Дидоренко
  • Преступления в сфере использования ИТ
  • Уголовное право. Общая часть
  • Криминологи РФ
  • Бесплатный хостинг uCoz